28 Ekim 2020, 17:15 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Adalı; "Biz ekmeği askıya koyduk"

Adalı;

x

Adalı; "Biz ekmeği askıya koyduk"...

  • Facebook Paylaş


  • Twitter PaylaşŞereflikoçhisar Ülkü Ocakları tarafından “Askıda Ekmek” projesi başlatıldı.

Konuyla ilgili bilgi veren Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Selçuk Adalı; “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin başlattığı ve ifadesiyle anlamlandırdığı “Biz ekmeği askıya koyduk, helalden yana tercihimizi gösterdik” sözünü kendimize düstur edinerek “Askıda Ekmek” projemizi Ankara genelinde başlatmış bulunuyoruz. Biz de söz konusu projeyi İlçemizde başlattık. Hayırlara vesile olmasını dileriz.”dedi.    29 Ekim 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 8440 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


ŞEREFLİKOÇHİSAR HALKI OLARAK HALK EKMEĞİN İLÇEMİZE GETİRİLMESİ İÇİN EL ELE VERİLİP BU İŞ SONUÇLANINCAYA KADAR PEŞİNİNİ BIRAKMAMAMIZ GEREKİYOR.HALK EKMEK İÇİN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE GEREKEN BAŞVURULARIN YAPILARAK ÇALIŞMANIN BİR AN EVVEL SONUÇLANDIRILMASI VE VATANDAŞIMIZIN SOFRASINA UYGUN FİYATTA EKMEĞİN KAZANDIRILMASI İÇİN NE GEREKİYORSA YAPILMASINI YETKİLİLERDEN BEKLİYORUZ.İLGİLİLERE ÖNEMLE DUYURULUR.
Halk ekmek için çalışmaların biran evvel başlatılmasını ve fakirin sofrasının temel ihtiyacı olan HALK EKMEK'' uygulaması için yapılması gereken çalışmaların bir an evvel tamamlanarak halkımıza uygun fiyatla ekmek ihtiyacının karşılanabilmesi için gereken çalışmaların yetkililerce tamamlanmasını bekliyoruz.
Hemen hemen çoğu İl ve İlçelerde uygulanan HALK EKMEK ''en kısa zamanda uygulamaya alınır. Yetkililere duyurulur.
İlçemizde yaşayan dar gelirli ailelerin bütçesine katkı olacak en iyi çözümlerden bir tanesi '' HALK EKMEK '' uygulaması olsa gerek. Dar gelirli aileye en iyi çözüm bu olmalı. Yıllardır yapılamayan hiçbir siyasi temsilcinin nedense aklının ucundan dahi geçmeyen bu uygulamayı bir an evvel uygulamaya konulmalıdır. Büyük şehirlerin tamamında ve gelişmekte olan merkez ilçelerin çoğunda bu uygulama yapılmakta olup fakir fukaranın sofrasının vazgeçilmezi olan bu uygulama için ilçemiz ileri gelenlerini bu kampanyaya destek vermeye çağırıyorum '' HAYDİ ŞEREFLİKOÇHİSAR HALK EKMEK İÇİN EL ELE VERME ZAMANI ''
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

YAZARLAR

Tekin İnşaat

SON YORUMLANANLAR

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Kiralik Projeksiyon Ankara Batikent Elektrikçi Dekorasyon Tavsiyeleri