14 Ekim 2020,?14:14 -?Anasayfa // Analiz Haberi yazdır

Zehir olur!

x

Zehir olur!..

  • Facebook Paylaş


  • Twitter Paylaş

?? 1990’lı yıllarda ermeni teröristleri tarafından işgal edilmiş olan kardeş ülke can Azerbaycan’ın işgal altındaki topraklarının bulunduğu Karabağ Bölgesinin coğrafi konumuna haritadan bakıldığında ve google earth’den incelendiğinde asıl hedefin; kardeş ülke Azerbaycan’la güçlü bağlantıları olması istenilmeyen ve tek dünya devletinin inşasında ve yahudi siyonizminin dünya hakimiyetinin sağlanmasında en büyük engel konumundaki Türkiye’miz olduğu görülecektir!


?? ?imdi bu cümleden hareketle öyle bir şey kesinlikle olmayacak ben buna şeksiz ve şüphesiz bir şekilde inanıyorum ama, üzerinde her türlü entrikaların yürütüldüğü, dünyanın merkezinde ve çok önemli bir coğrafyada bulunan asıl hedef konumundaki Türkiye’miz, -Allah muhafaza- düşerse ne olur?

?? O zaman, şuanda zaten ağrılı ve sızılı şekilde devam eden dünya hayatı zehir olmakla kalmaz, zehirlerden de zehir olur!

?? Asırlardan beri esaret altına girdirilmeden yoluna devam eden Devletimizin ve Türkiye’mizin varlığını ve de yokluğunu, demokrasi kılıflı seçim oyunlarına bağlamak elbette yanlıştır. Ve “falan siyasi parti varsa Türkiye vardır ve filan siyasi kişilik görevden giderse ülke elden gider? şeklindeki bir düşünce, arızalıdır!

?? Kısır siyaset anlayışlarının, sağcılık-solculuk diyerek kurtuluşu sağda-solda arama hallerinin ve 2014 yılı yerel seçimi öncesinde ilçemizde de şahit olduğum “Çalsınlar da iş de yapsınlar? türünden arızalı fikirlerin, Devletimizin varlığına ve bağımsızlığına en ufak katkısı yoktur.

?? Ve içinde bulunduğumuz bozuk düzenin ibretlik şekilde yıkılışının ardından, Milli odaklar vasıtasıyla bir tamirat ve tadilat süreci gerçekleşecek ve Türkiye merkezli bir adalet düzeninin ve huzur dünyasının inşası sağlanacaktır inşallah!
?? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ?
???????? ?
? ?
???????? 15 Ekim 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 19161 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİ?TİR.
?Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ?EREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Analiz Haberleri

Tümü
Saygıyla ve rahmetle Saygıyla ve rahmetle
Dünya yaşamı, ruhun bedene gelmesi ve ruhun bedenden ayrılması arasında geçen bir süreçti...

YAZARLAR

Tekin İnşaat

SON YORUMLANANLAR

ilancomtr

Emekçioğlu

?.K.YEM

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Kiralik Projeksiyon Ankara Batikent Elektrikçi Dekorasyon Tavsiyeleri